Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > JS1AF-B-24V
JS1AF-B-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JS1AF-B-24V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JS1AF-B-24V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος JS1AF-B-24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5443 pcs Φύλλο δεδομένων JS Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC, 100VDC - Max Σειρά JS
Χρόνος αποδέσμευσης 10ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.6 kOhms πηνίο ισχύος 360 mW
πηνίο Τρέχουσα 15.0mA