Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > HP2-DC12V
HP2-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HP2-DC12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HP2-DC12V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HP2-DC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4235 pcs Φύλλο δεδομένων HP Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm)
εναλλαγή τάσης 250VAC - Nom Σειρά HP
Χρόνος αποδέσμευσης 25ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 40°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 110 Ohms πηνίο ισχύος 1.3 W
πηνίο Τρέχουσα 109mA