Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > HJ4-DC48V
HJ4-DC48V
HJ4-DC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HJ4-DC48V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HJ4-DC48V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HJ4-DC48V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13303 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 38.4 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC Στυλ λήξης Plug In
εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max Σειρά HJ
Χρόνος αποδέσμευσης 20ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C)
πηνίο τάσης 48VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.6 kOhms πηνίο ισχύος 900 mW
πηνίο Τρέχουσα 18.0mA