Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > HG2-AC220V
HG2-AC220V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HG2-AC220V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HG2-AC220V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 220V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HG2-AC220V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5110 pcs Φύλλο δεδομένων HG Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 176 VAC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 66 VAC Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
εναλλαγή τάσης 250VAC - Nom Σειρά HG
Χρόνος αποδέσμευσης 15ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 40°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 220VAC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 20A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 220VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 3.6 VA πηνίο Τρέχουσα 16.4mA