Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > HC2-HPL-AC115V
HC2-HPL-AC115V
HC2-HPL-AC115V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HC2-HPL-AC115V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HC2-HPL-AC115V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος HC2-HPL-AC115V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4216 pcs Φύλλο δεδομένων HC Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 92 VAC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 34.5 VAC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC - Max Σειρά HC
Χρόνος αποδέσμευσης 10ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 60°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά LED Indicator
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 7A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 115VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 1.2 VA πηνίο Τρέχουσα 11.4mA