Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες εγγύτητας > GX-F12BI-R
GX-F12BI-R
GX-F12BI-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GX-F12BI-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GX-F12BI-R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC
Product parameter
Αριθμός μέρος GX-F12BI-R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3060 pcs Φύλλο δεδομένων GX-F/H Series
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 12 V ~ 24 V
Στυλ λήξης Cable Leads θωράκιση Unshielded
Σειρά GX Τύπος αισθητήρα Inductive
Απόσταση ανίχνευσης 0.13" (3.3mm) απόκριση συχνότητας 500Hz
Συσκευασία / υπόθεση Module Τύπος εξόδου NPN-NC, 3-Wire
Αλλα ονόματα 1110-1087 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Σώμα Plastic
Προστασία Ingress IP68 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module