Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες εγγύτητας > GX-F12AI-P-R
GX-F12AI-P-R
GX-F12AI-P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GX-F12AI-P-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GX-F12AI-P-R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GX-F12AI-P-R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3397 pcs Φύλλο δεδομένων GX-F/H Series
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 12 V ~ 24 V
Στυλ λήξης Cable Leads θωράκιση Unshielded
Σειρά GX Τύπος αισθητήρα Inductive
Απόσταση ανίχνευσης 0.13" (3.3mm) απόκριση συχνότητας -
Συσκευασία / υπόθεση Module Τύπος εξόδου PNP-NO, 3-Wire
Αλλα ονόματα 1110-1076 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Σώμα Plastic
Προστασία Ingress IP68 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module
Σχετικά προϊόντα
GX-F12A-P Image
  • Μέρος#:GX-F12A-P
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:SENSOR PROXIMITY 4.0MM PNP NO
  • Σε απόθεμα:4024
GX-F12AI-P Image
  • Μέρος#:GX-F12AI-P
  • Περιγραφή:SENSOR PROX 4MM PNP 12-24V
  • Σε απόθεμα:3879
GX-F12BI Image
  • Μέρος#:GX-F12BI
  • Περιγραφή:SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC
GX-F12B Image
  • Μέρος#:GX-F12B
  • Περιγραφή:SENSOR PROXIMITY 4.0MM NPN NC
GX-F12BI-C5 Image
  • Μέρος#:GX-F12BI-C5
GX-F12A Image
  • Μέρος#:GX-F12A
  • Περιγραφή:SENSOR PROXIMITY 4.0MM NPN NO