Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > EZP-E50117MTA
EZP-E50117MTA
EZP-E50117MTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EZP-E50117MTA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EZP-E50117MTA
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 110UF 500VDC RAD 4LD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EZP-E50117MTA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 110UF 500VDC RAD 4LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5236 pcs Φύλλο δεδομένων EZP-E_TA Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 500V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
Σειρά EZPE Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads
Αλλα ονόματα EZPE50117MTA
P15865
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 2.067" (52.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.224" (56.50mm)
Χαρακτηριστικά Low ESR ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.4 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 110µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
χωρητικότητα 110µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering