Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > EXB-F10V562G
EXB-F10V562G
EXB-F10V562G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EXB-F10V562G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EXB-F10V562G
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 5 RES 5.6K OHM 10SIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος EXB-F10V562G Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 5 RES 5.6K OHM 10SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5331 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-SIP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.986" L x 0.100" W (25.04mm x 2.54mm) Σειρά EXB
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 5.6k Ισχύς ανά στοιχείο 200mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 10-SIP
Αλλα ονόματα EXBF10V562G
Q6562
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 5 Αριθμός Pins 10
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm)
Λεπτομερής περιγραφή 5.6k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SIP κύκλωμα Τύπος Isolated