Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > EXB-2HV151JV
EXB-2HV151JV
EXB-2HV151JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EXB-2HV151JV με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EXB-2HV151JV
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 150 OHM 1506
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EXB-2HV151JV Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 150 OHM 1506 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2685494 pcs Φύλλο δεδομένων EXB2HV SpecificationEXB-xxV Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1506
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) Σειρά EXB
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 150 Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW