Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > EXB-18V563JX
EXB-18V563JX
EXB-18V563JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EXB-18V563JX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EXB-18V563JX
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 56K OHM 0502
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EXB-18V563JX Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 56K OHM 0502 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 767046 pcs Φύλλο δεδομένων EXB-xxV Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0502
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) Σειρά EXB
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 56k Ισχύς ανά στοιχείο 31mW