Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > ERZ-SF2MK221
ERZ-SF2MK221
ERZ-SF2MK221
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERZ-SF2MK221 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERZ-SF2MK221
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 220V 600A 2SMD JLEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ERZ-SF2MK221 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 220V 600A 2SMD JLEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5309 pcs Φύλλο δεδομένων VF, CF, SF Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V