Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ NTC > ERT-D2FGL601S
ERT-D2FGL601S
ERT-D2FGL601S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERT-D2FGL601S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERT-D2FGL601S
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή THERMISTOR NTC 600OHM 4000K DISC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ERT-D2FGL601S Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή THERMISTOR NTC 600OHM 4000K DISC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5181 pcs Φύλλο δεδομένων ERTD Series
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά ERT-D
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 600 αντίσταση Ανοχή ±15%
Ισχύς - Max 400mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm Αλλα ονόματα ERTD2FGL601S
PNT111
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος - Lead Wire 1.18" (30.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 600 Disc 5mm