Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERJ-MP3PF10MU
ERJ-MP3PF10MU
ERJ-MP3PF10MU
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERJ-MP3PF10MU με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERJ-MP3PF10MU
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.01 OHM 1% 2W 2010
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ERJ-MP3PF10MU Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 0.01 OHM 1% 2W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±75ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Σειρά ERJ
Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms Ισχύς (Watts) 2W