Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > ERG-3SJ152
ERG-3SJ152
ERG-3SJ152
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERG-3SJ152 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERG-3SJ152
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 1.5K OHM 3W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ERG-3SJ152 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 1.5K OHM 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 828003 pcs Φύλλο δεδομένων ERX, ERG Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Σειρά ERG
Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα ERG3SJ152
P1.5KW-3
P1.5KW-3BK
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 235°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Σύνθεση Metal Oxide Film
Σχετικά προϊόντα
ERG-3SJ152A Image
  • Μέρος#:ERG-3SJ152A
  • Κατασκευαστές:Panasonic