Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > ERG-2SJ433
ERG-2SJ433
ERG-2SJ433
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERG-2SJ433 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERG-2SJ433
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 43K OHM 2W 5% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος ERG-2SJ433 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES 43K OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1660937 pcs Φύλλο δεδομένων ERX, ERG Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) Σειρά ERG
Λειτουργία του πίνακα 43 kOhms Ισχύς (Watts) 2W