Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERA-8APB7151V
ERA-8APB7151V
ERA-8APB7151V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERA-8APB7151V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERA-8APB7151V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 7.15K OHM 0.1% 1/4W 1206
Product parameter
Αριθμός μέρος ERA-8APB7151V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 7.15K OHM 0.1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ERA-8A
Λειτουργία του πίνακα 7.15 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W