Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERA-6YEB161V
ERA-6YEB161V
ERA-6YEB161V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERA-6YEB161V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERA-6YEB161V
Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 160 OHM 0.1% 1/8W 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ERA-6YEB161V Κατασκευαστής Panasonic Electronic Components
Περιγραφή RES SMD 160 OHM 0.1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 715373 pcs Φύλλο δεδομένων Line Card CatalogERA-(3Y,6Y) Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W Τάσης - Ανάλυση 0805
Πάχος (Max) ±25ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)