Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERA-3AEB331V
ERA-3AEB331V
ERA-3AEB331V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERA-3AEB331V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERA-3AEB331V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 330 OHM 0.1% 1/10W 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ERA-3AEB331V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 330 OHM 0.1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά ERA-3A
Λειτουργία του πίνακα 330 Ohms Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W