Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERA-2ARC1201X
ERA-2ARC1201X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERA-2ARC1201X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERA-2ARC1201X
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 1.2KOHM 0.25% 1/16W 0402
Product parameter
Αριθμός μέρος ERA-2ARC1201X Κατασκευαστής Panasonic
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.25%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά ERA-2A
Λειτουργία του πίνακα 1.2 kOhms Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα ERA2ARC1201X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.2 kOhms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film