Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERA-2ARB3482X
ERA-2ARB3482X
ERA-2ARB3482X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERA-2ARB3482X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERA-2ARB3482X
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 34.8KOHM 0.1% 1/16W 0402
Product parameter
Αριθμός μέρος ERA-2ARB3482X Κατασκευαστής Panasonic
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά ERA-2A
Λειτουργία του πίνακα 34.8 kOhms Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W