Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERA-1ARC332C
ERA-1ARC332C
ERA-1ARC332C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERA-1ARC332C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERA-1ARC332C
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 3.3KOHM 0.25% 1/20W 0201
(σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ERA-1ARC332C Κατασκευαστής Panasonic
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.25%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά ERA-1A
Λειτουργία του πίνακα 3.3 kOhms Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W