Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > ERA-14EB101U
ERA-14EB101U
ERA-14EB101U
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ERA-14EB101U με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ERA-14EB101U
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1210
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ERA-14EB101U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 369031 pcs Φύλλο δεδομένων ERA-14 Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά ERA-14
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W