Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ELL-ATV330M
ELL-ATV330M
ELL-ATV330M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELL-ATV330M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELL-ATV330M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 33UH 1.8A 62 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ELL-ATV330M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 33UH 1.8A 62 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88955 pcs Φύλλο δεδομένων ELL-ATV Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) θωράκιση Shielded