Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ELL-6RH151M
ELL-6RH151M
ELL-6RH151M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELL-6RH151M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELL-6RH151M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 150UH 250MA 1.8 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ELL-6RH151M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 150UH 250MA 1.8 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 148950 pcs Φύλλο δεδομένων H Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm) θωράκιση Shielded