Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ELL-4LG150MA
ELL-4LG150MA
ELL-4LG150MA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELL-4LG150MA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELL-4LG150MA
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 15UH 730MA 300 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ELL-4LG150MA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 15UH 730MA 300 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 270162 pcs Φύλλο δεδομένων ELL-4FG, GG, LG Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) θωράκιση Shielded