ELJ-RF5N6DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELJ-RF5N6DF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Περιγραφή | FIXED IND 5.6NH 340MA 190 MOHM |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ELJ-RF5N6DF | Κατασκευαστής | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FIXED IND 5.6NH 340MA 190 MOHM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5706 pcs | Φύλλο δεδομένων | ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series |
| Κατηγορία | Επαγωγείς, πηνία, πνίγει | Τύπος | Multilayer |
| Ανοχή | ±0.3nH | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 0402 (1005 Metric) |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | RF | Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | 8 @ 100MHz | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 0402 (1005 Metric) | Αλλα ονόματα | ELJRF5N6DF PCD1273TR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 85°C | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό - Πυρήνας | Non-Magnetic |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 100MHz |
| Επαγωγή | 5.6nH | Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Συχνότητα - Αυτο Resonant | 4.6GHz | Λεπτομερής περιγραφή | 5.6nH Unshielded Multilayer Inductor 340mA 190 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| Αντίσταση DC (DCR) | 190 mOhm Max | τρέχουσα Αξιολόγηση | 340mA |