ELJ-RER12GFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELJ-RER12GFA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Περιγραφή | FIXED IND 120NH 130MA 3 OHM SMD |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ELJ-RER12GFA | Κατασκευαστής | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FIXED IND 120NH 130MA 3 OHM SMD | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5006 pcs | Φύλλο δεδομένων | ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series |
| Κατηγορία | Επαγωγείς, πηνία, πνίγει | Τύπος | Multilayer |
| Ανοχή | ±2% | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 0603 (1608 Metric) |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) | θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | RE | Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | 5 @ 25.2MHz | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 0603 (1608 Metric) | Αλλα ονόματα | ELG-RER12GFA ELJRER12GFA PCD2015TR |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό - Πυρήνας | Non-Magnetic |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 25.2MHz |
| Επαγωγή | 120nH | Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Συχνότητα - Αυτο Resonant | 1.2GHz | Λεπτομερής περιγραφή | 120nH Unshielded Multilayer Inductor 130mA 3 Ohm Max 0603 (1608 Metric) |
| Αντίσταση DC (DCR) | 3 Ohm Max | τρέχουσα Αξιολόγηση | 130mA |