Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ELJ-FB2R7MF
ELJ-FB2R7MF
ELJ-FB2R7MF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELJ-FB2R7MF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELJ-FB2R7MF
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 400MA 610 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ELJ-FB2R7MF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 400MA 610 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5082 pcs Φύλλο δεδομένων ELJ-FA, FB, FC Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FB Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.96MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα ELJFB2R7MF
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 2.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 43MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 610 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA