Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > ELF-21N022A
ELF-21N022A
ELF-21N022A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELF-21N022A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELF-21N022A
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή COMMON MODE CHOKE 2.2A 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ELF-21N022A Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή COMMON MODE CHOKE 2.2A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5615 pcs Φύλλο δεδομένων N Series, Type 15-21N
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm)