Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > ELF-18N005A
ELF-18N005A
ELF-18N005A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELF-18N005A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELF-18N005A
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ELF-18N005A Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5259 pcs Φύλλο δεδομένων N Series, Type 15-21N
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm)