Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > ELF-18D450B
ELF-18D450B
ELF-18D450B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELF-18D450B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELF-18D450B
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ELF-18D450B Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32801 pcs Φύλλο δεδομένων ELF N,V Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" L x 0.709" W (25.00mm x 18.00mm)