Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > ELF-18D414
ELF-18D414
ELF-18D414
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELF-18D414 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELF-18D414
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CMC 3.3MH 1.8A 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ELF-18D414 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CMC 3.3MH 1.8A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5758 pcs Φύλλο δεδομένων ELF-18D4xxxV and H Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.945" L x 0.984" W (24.00mm x 25.00mm)