Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ELC-09D331DF
ELC-09D331DF
ELC-09D331DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ELC-09D331DF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ELC-09D331DF
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 330UH 490MA 650 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ELC-09D331DF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 330UH 490MA 650 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 205665 pcs Φύλλο δεδομένων ELC Choke Coils
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" Dia (9.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 09D Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα ELC09D331DF
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.350" (8.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 650 mOhm Radial Αντίσταση DC (DCR) 650 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 490mA Τρέχουσες - Κορεσμός -