Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEV-EB2C680SM
EEV-EB2C680SM
EEV-EB2C680SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEV-EB2C680SM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEV-EB2C680SM
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEV-EB2C680SM Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35973 pcs Φύλλο δεδομένων EEV-EB Series, Type V
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά EB
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 412.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 750mA @ 100kHz