Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEU-TP1V102B
EEU-TP1V102B
EEU-TP1V102B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEU-TP1V102B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEU-TP1V102B
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEU-TP1V102B Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49731 pcs Φύλλο δεδομένων EEU-TP1V102B View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm) Σειρά TP
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.785A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.985A @ 100kHz