Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > EEF-WA0J221P
EEF-WA0J221P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEF-WA0J221P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEF-WA0J221P
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος EEF-WA0J221P Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5985 pcs Φύλλο δεδομένων EEF-WA Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)