Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > EEF-SS0D221R
EEF-SS0D221R
EEF-SS0D221R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEF-SS0D221R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEF-SS0D221R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs7000 pcs10500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEF-SS0D221R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83476 pcs Φύλλο δεδομένων Series SS, ST, LS, LT, CS, CT
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά SP-Cap SS Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 7.5A @ 100kHz