Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > EEF-CD0J100R
EEF-CD0J100R
EEF-CD0J100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEF-CD0J100R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEF-CD0J100R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEF-CD0J100R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 122002 pcs Φύλλο δεδομένων FD, CD, UD, EU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)