Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > EEF-CD0E121ER
EEF-CD0E121ER
EEF-CD0E121ER
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEF-CD0E121ER με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEF-CD0E121ER
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 120UF 20% 2.5V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEF-CD0E121ER Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 120UF 20% 2.5V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109626 pcs Φύλλο δεδομένων FD, CD, UD, EU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2.5V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά SP-Cap CD Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.5A @ 100kHz