Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEE-TKA152UAQ
EEE-TKA152UAQ
EEE-TKA152UAQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEE-TKA152UAQ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEE-TKA152UAQ
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEE-TKA152UAQ Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά TK
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 600mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 800mA @ 100kHz