Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEE-HB1H100AP
EEE-HB1H100AP
EEE-HB1H100AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEE-HB1H100AP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEE-HB1H100AP
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEE-HB1H100AP Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά HB
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 35mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 59.5mA @ 10kHz