Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEE-HA1C471AP
EEE-HA1C471AP
EEE-HA1C471AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEE-HA1C471AP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEE-HA1C471AP
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEE-HA1C471AP Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά HA
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 340mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 578mA @ 10kHz