Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEE-FTH101XAP
EEE-FTH101XAP
EEE-FTH101XAP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEE-FTH101XAP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEE-FTH101XAP
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEE-FTH101XAP Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά FT
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 227.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 350mA @ 100kHz