Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEE-FP1A331AP
EEE-FP1A331AP
EEE-FP1A331AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEE-FP1A331AP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEE-FP1A331AP
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EEE-FP1A331AP Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FP
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 552.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 850mA @ 100kHz