Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > EEE-0GS220SR
EEE-0GS220SR
EEE-0GS220SR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EEE-0GS220SR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EEE-0GS220SR
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 4V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος EEE-0GS220SR Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4924 pcs Φύλλο δεδομένων Aluminum Elect Caps, Part Number SystemS Series, V Type
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 4V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia (3.00mm) Σειρά S
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 32.3mA @ 10kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200