Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECW-HA3C162J4
ECW-HA3C162J4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECW-HA3C162J4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECW-HA3C162J4
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 1600PF 5% 1.6KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECW-HA3C162J4 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 1600PF 5% 1.6KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 258639 pcs Φύλλο δεδομένων ECWH Series, (Suffix A)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1600V (1.6kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.701" L x 0.240" W (17.80mm x 6.10mm)
Σειρά ECW-H(A) Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECWHA3C162J4 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.547" (13.90mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1600pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 1600pF