Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECW-H10122HVB
ECW-H10122HVB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECW-H10122HVB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECW-H10122HVB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 1200PF 3% 1KVDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECW-H10122HVB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 1200PF 3% 1KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125410 pcs Φύλλο δεδομένων ECWH Series (Suffix V)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±3%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Σειρά ECW-H(V) Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECWH10122HVB Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.728" (18.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1200pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 1200pF