Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECW-FD2J394KQ
ECW-FD2J394KQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECW-FD2J394KQ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECW-FD2J394KQ
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.39UF 10% 630V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECW-FD2J394KQ Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.39UF 10% 630V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.701" L x 0.280" W (17.80mm x 7.10mm)
Σειρά ECW-F(D) Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECWFD2J394KQ Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.748" (19.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.39µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.39µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT