Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECW-F4155JB
ECW-F4155JB
ECW-F4155JB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECW-F4155JB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECW-F4155JB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECW-F4155JB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 5% 400VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78757 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 400V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.102" L x 0.728" W (28.00mm x 18.50mm)
Σειρά ECW-F(B) Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECWF4155JB
PF4155
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.984" (25.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 1.5µF